www.cvonline.hu

Számlavezető munkatárs (Sellye)

  • A hirdetés 602 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.
Sellyei Fiókjába

számlavezető munkatársat

keres

Feladatok:

  • Bank- és Bankcsoport termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Számlavezetési feladatok ellátása
  • Banki tranzakciós műveletek lebonyolítás
  • Készpénzforgalom bonyolítása
  • Fióki adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Alapfokú nyelvvizsga
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság, szervezőkészség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előny:

  • Pénzintézeti, pénzkezelési gyakorlat
  • Értékpapír ügyintézői jogi vizsga
  • Valutapénztárosi vizsga

Amit kínálunk:

  • Munkaviszonyban történő munkavégzés
  • Fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék
  • Cafeteria csomag.

A pályázatokhoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Fényképes pályázatát 2016. január 31-ig a bérigény megjelölésével a „Jelentkezés” gombra kattintva küldheti el.

Helyek Baranya
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol