www.cvonline.hu

Számlavezetõ munkatárs - Salgótarján

  • A hirdetés 361 napja lejárt

Az OTP Bank

Számlavezetõ munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

  • Banki, bankcsoporti termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Számlavezetési és készpénzforgalmi feladatok ellátása
  • Banki tranzakciós mûveletek lebonyolítása
  • Fióki adminisztrációs feladatok ellátása

A munkavégzés helye: OTP Salgótarján

Követelmények

  • Min. középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Felhasználói szintû számítógépes ismeretek
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Teljesítményorientáltság

Elõnyt jelent

  • Banki vagy értékesítési gyakorlat
  • Valutapénztárosi vizsga
  • Értékpapír ügyintézõi vizsga
  • Vállalkozói számlavezetési tapasztalat
  • Nyelvvizsga

A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Záró dátum 2016.07.24
Referenciakód EKM-160712-01

Link megjelenítése

Helyek Nógrád
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő