www.cvonline.hu

Számlavezető munkatárs - Miskolc

  • A hirdetés 608 napja lejárt

Az OTP Bank

Számlavezető munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

  • Banki, bankcsoporti termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Számlavezetési feladatok ellátása
  • Banki tranzakciós műveletek lebonyolítása
  • Készpénzforgalom bonyolítása
  • Fióki adminisztrációs feladatok ellátása

A munkavégzés helye:

Miskolci Auchan Üzletközponti Fiók (a fiók szombaton is üzemel)

Követelmények

  • Min. középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Felhasználói szintû számítógépes ismeretek
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Teljesítményorientáltság

Előnyt jelent

  • OTP számlavezetési és értékesítési gyakorlat
  • MKV számlavezetõi gyakorlat
  • Értékpapír ügyintézõi vizsga

A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Záró dátum

2016.03.20

Referenciakód
EKM-160302-03

Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő