www.cvonline.hu

számlavezető munkatárs - 4 órás

  • A hirdetés 1101 napja lejárt

Az OTP Bank

Észak-dunántúli Régió

 Móri Fiókja

számlavezető munkatárs

munkakör betöltésére

munkatársat keres 4 órás munkaidőben

 Feladatok:

  • banki és bankcsoport termékek- és szolgáltatások értékesítése
  • készpénz- és számlaforgalom bonyolítása

 Elvárások:

  • legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség

 Előny:

  • banki tapasztalat és pénzkezelési gyakorlat
  • német és/vagy angol alapfokú nyelvvizsga
  • valuta-pénztárosi vizsga

 Ha Ön élni kíván az általunk nyújtott lehetőséggel, kérjük, jelentkezését

legkésőbb 2014. január 16-ig

nyújtsa be az OTP Bank honlapjának (Link megjelenítése) Karrier portálján .

Jelentkezéséhez mellékletként motivációs levelet és

önéletrajzot is szíveskedjen csatolni.

Helyek Mór
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő