Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Számlavezető munkatárs 4 órás - Csorna

Feladatok:

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

Csornai Fiók

számlavezető munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

napi 4 óra munkaidőben

Feladatok:

  • banki és bankcsoport termékek- és szolgáltatások értékesítése
  • készpénz- és számlaforgalom bonyolítása

Elvárások:

  • legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség
  • gyors munkavégzés

Előny:

  • banki és pénzkezelési gyakorlat
  • valuta-pénztárosi vizsga vagy/és gyakorlat
  • értékpapír piaci jogi vizsga
  • jelzáloghitelezési ismeret

Ha Ön élni kíván az általunk nyújtott lehetőséggel, kérjük, jelentkezését

legkésőbb 2014. július 17-ig nyújtsa be

az OTP Bank honlapjának (Link megjelenítése) Karrier portálján.

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.

                Referenciakód: ÉDR20140709-2

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Csorna
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő