www.cvonline.hu

Számlavezető munkatárs – Sajószentpéter

  • Ez az állásajánlat 2 napon belül lejár

Az OTP Bank

Számlavezető munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

  • Banki, bankcsoporti termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Számlavezetési és készpénzforgalmi feladatok ellátása
  • Banki tranzakciós műveletek lebonyolítása
  • Fióki adminisztrációs feladatok ellátása

A munkavégzés helye: OTP Sajószentpéter
A foglalkoztatás jellege: részmunkaidős munkaviszony

Követelmények

  • Min. középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Teljesítményorientáltság

Előnyt jelent

  • Banki vagy értékesítési gyakorlat
  • Lakáshitelezési ismeretek
  • Értékpapír ügyintézői vizsga
  • Vállalkozói számlavezetési tapasztalat
  • A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Záró dátum
2016.12.04

Referenciakód
EKM-161121-01

www.otpbank.hu

Munkavégzés helye Sajószentpéter
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Régió Sajószentpéter