www.cvonline.hu

Számlavezető munkatárs – Hajdúböszörmény

  • A hirdetés 226 napja lejárt

Az OTP Bank

Számlavezető munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Banki, bankcsoporti termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Számlavezetési feladatok ellátása
  • Banki tranzakciós mûveletek lebonyolítása
  • Készpénzforgalom bonyolítása
  • Fióki adminisztrációs feladatok ellátása
  • Fogyasztási hitelek ügyintézése, folyósítása

A munkavégzés helye: OTP Hajdúböszörmény
Követelmények:

  • Min. középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Teljesítményorientáltság

Előnyt jelent:

  • Banki vagy értékesítési gyakorlat
  • Lakás és fogyasztási hitelezési ismeretek
  • Értékpapír ügyintézői vizsga
  • Nyelvvizsga

A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.
Záró dátum:
2016.06.12
Referenciakód:
EKM-160526-03
www.otpbank.hu

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő