Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Számlavezető munkatárs – Dunaharaszti

Feladatok:

Az OTP Bank Dunaharaszti Fiókja

Számlavezető munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

4 órás részmunkaidőben történő foglalkoztatásban.

Feladatok

  • Számlaforgalom kezelése, számlákhoz kapcsolódó szolgáltatások ügyintézése.
  • Készpénzforgalom bonyolítása, értéktári feladatok ellátása.
  • Banki- és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés.
  • Ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés.

Követelmények

  • Középfokú iskolai végzettség.
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság.
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • Teljesítményorientáltság.

Előnyt jelent

  • Valutapénztárosi végzettség.
  • Alapfokú nyelvvizsga.

Záró dátum
2016.07.31

Referenciakód
DUNAHARASZTI_K

Jelentkezni a Jelentkezés gombra kattitnva lehet.

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Részmunkaidő