www.cvonline.hu

Számlavezető (értékesítő)

  • A hirdetés 891 napja lejárt

 Az OTP Bank kiskunmajsai fiókja

számlavezető (értékesítő)

munkakör betöltésére részmunkaidős munkatársat keres

Feladatok:

  • Banki és bankcsoporti termék és szolgáltatásértékesítés
  • Számlaforgalom kezelése – lakossági, vállalkozói számlák
  • Készpénzforgalom bonyolítása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább alapfokú nyelvvizsga
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélközpontú magatartás
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Banki gyakorlat
  • Értékesítési szemlélet, termék értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Jogosítvány, gépkocsi vezetési gyakorlat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő