www.cvonline.hu

Számlavezető (értékesítő) - Kecskemét, Auchan üzletközpont

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az OTP Bank

Kecskemét, Auchan üzletközponti fiókja

Számlavezető (értékesítő)

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Banki és bankcsoporti termék és szolgáltatásértékesítés
  • Számlaforgalom kezelése
  • Készpénzforgalom bonyolítása

Munkavégzés helye: Kecskemét

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Legalább alapfokú nyelvvizsga
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontúság, teljesítményorientáltság

Előny:

  • Valutapénztáros végzettség
  • Német vagy angol nyelvismeret

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra.

Munkavégzés helye Kecskemét, Auchan üzletközpont
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Bács-Kiskun