Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Számlavezetési vezető tanácsadó (Siófok)

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt. Siófoki Fiókjába

számlavezetési vezető tanácsadót

keres

Feladatok:

  • Teljeskörű számlavezetési szolgáltatás nyújtásával és készpénzforgalom bonyolításával kapcsolatos szakértői feladatok ellátása
  • Számlákhoz kapcsolódó szolgáltatások szakértői ügyintézése
  • Bank- és Bankcsoport termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Számlavezetési feladatok ellátása
  • Banki tranzakciós műveletek lebonyolítás
  • Készpénzforgalom bonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Alapfokú nyelvvizsga
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság, szervezőkészség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előny:

  • Pénzintézeti, pénzkezelési gyakorlat
  • Értékesítési szemlélet, termékértékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Munkaviszonyban történő munkavégzés
  • Fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék
  • Cafeteria csomag.

A pályázatokhoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

A fényképes pályázatokat 2015. augusztus 31-ig a bérigény megjelölésével kérjük az alábbi linkre kattintva elküldeni.

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Értékesítés / Kereskedelem, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió Siófok
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő