www.cvonline.hu

Számlakönyvelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1071765

Légiforgalmi szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • A bejövő, átutalásos szállító számlák áfa- és számviteli törvény szerinti ellenőrzése, iktatása, könyvelése, irattárazása, és az ezzel kapcsolatos egyeztetések lebonyolítása a szakterületekkel.
  • A szerződéses és eseti vevői rendelések, illetve a szállító számlákból továbbszámlázandó tételek alapján kimenő számlák készítése, irattárazása.
  • A vevői előlegbekérők, előleg számlák, előleg elszámoló számlák készítése, irattárazása, és az ezzel kapcsolatos egyeztetések lebonyolítása.
  • Fizetési felszólítók, késedelmi kamatbekérők, egyenlegközlők készítése, irattárazása.
  • A bevételek, költségek elhatároltatása, illetve a kézi elhatárolások könyvelése.
  • A szállító és vevő partner törzs nyilvántartása, új partnerek rögzítése, NAV adatbázisban történő ellenőrzése.
  • A könyvvizsgálati és egyéb külső és belső ellenőrzésekben való részvétel.

Elvárások:
  • Felsőfokú számviteli végzettség vagy
  • Középfokú szakirányú végzettség és mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Juttatások:
  • Stabil vállalati háttér
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag

Előnyök:
  • Integrált vállaltirányítási rendszer ismerete
  • MS Dynamics AX rendszer ismerete

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest