www.cvonline.hu

Számlakönyvelő munkatárs német nyelvtudással (JGM-5141)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A munkáltatóról / About the company:

A Jobsgarden-ITJobs Manufacturing divíziója keres világszerte ismert, gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő, vezető multinacionális megbízója számára Számlakönyvelő munkatársat német nyelvtudással.

Pozíció részletezése / Position overview:

Feladatok:

  • A szállítói számlák validálása a szállítmányozási rendszerben
  • Árellenőrzés és az eltérések egyeztetése
  • Teljes körű szállítói számla könyvelés
  • Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel (szállítmányozók és gyárak)
  • Részvétel a folyamatfejlesztésekben

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség lehetőleg gazdasági/pénzügyi/számviteli területen
  • Aktív, minimum középfokú német nyelvtudás
  • Hasonló, számlakezelési/könyvelési területen eltöltött szakmai tapasztalat
  • Erős MS Office ismeretek (főként Excel)
  • Képesség a dinamikus környezetben való hatékony, pontos munkavégzésre
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny

Munkavégzés helye:

  • 10. kerület, Metróvonal közelében

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, Word formátumú önéletrajzát a pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest