Számlakönyvelő munkatárs francia és angol vagy német nyelvtudással (TV-5685)

  • A hirdetés 954 napja lejárt

A munkáltatóról / About the company

Világszerte ismert, gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő vezető multinacionális nagyvállalat központjába keresünk Számlakönyvelő munkatársat francia és angol / német nyelvtudással

Pozíció részletezése / Position overview

Feladatok:
- A szállítói számlák validálása a szállítmányozási rendszerben
- Árellenőrzés és az eltérések egyeztetése
- Teljes körű szállítói számla könyvelés
- Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel (szállítmányozók és gyárak)
- Részvétel a folyamatfejlesztésekben

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség lehetőleg gazdasági/pénzügyi/számviteli területen
- Aktív, minimum középfokú francia és angol vagy német nyelvtudás
- Hasonló, számlakezelési/könyvelési területen eltöltött szakmai tapasztalat
- Erős MS Office ismeretek (főként Excel)
- Képesség a dinamikus környezetben való hatékony, pontos munkavégzésre
- Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny

Munkavégzés helye:
10. kerület, Metróvonal közelében

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, Word formátumú önéletrajzát a pozíció megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia