www.cvonline.hu

Számlakönyvelési asszisztens német nyelvtudással (JGM-4732)

  • Az állásajánlat lejárt.

A munkáltatóról / About the company:

A Jobsgarden-ITJobs Manufacturing divíziója keres világszerte ismert, gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő, vezető multinacionális megbízója számára Számlakönyvelő asszisztens munkatársat német nyelvtudással.

Pozíció részletezése / Position overview:

Feladatok:

  • Szállítmányozási számlák érkeztetése, tartalmi és formai ellenőrzése
  • Számlák rögzítése és előkészítése a könyvelésre a szállítmányozási rendszerben
  • Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel (szállítmányozókkal és gyárakkal)
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív, minimum középfokú német nyelvtudás
  • Megbízható MS Office ismeretek
  • Képesség a dinamikus környezetben való hatékony, pontos munkavégzésre
  • Multinacionális cégnél szerzett gyakorlat és számlakezelésben szerzett tapasztalat előny

Amit ajánlunk:

  • Multinacionális környezet és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Dinamikus, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • 10. kerület, Metróvonal közelében

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, Word formátumú önéletrajzát a pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest