Számlakezelési munkatárs felsőfokú angolnyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 972 napja lejárt

Multinacionális partnerünk budapesti szolgáltató központjába számlakezelési munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • a szállítói számlák feldolgozása és a számlázási rendszerben való rögzítése,
  • a számlázási rendszerben történő hibák, változások korrigálása (pl. helytelen regisztráció, PO hiba),
  • komplex kérdések, problémák kezelése,
  • speciális üzleti folyamatok nyomon követése,
  • az azonosított hibák dokumentálása a hatékonyság növelése érdekében,
  • az adatbeviteli munkatársak betanításának támogatása,
  • problémás esetek kezelése (pl. csőd, késedelmes fizetés).

Elvárások:

  • BA/Bsc szintű diploma,
  • a speciális esetekhez pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
  • jó elemzőkészség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • felsőfokú angolnyelv-tudás.

Előnyt jelent:

  • SAP ismerete

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi  e-mail címre.