Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Számlafeldolgozó és számlaügyintéző

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

A PRÉMIUM Önkéntes Egészség és Önsegélyező Pénztár

Számlafeldolgozó és számlaügyintéző munkatársat keres

2019. február 28.-ig tartó határozott időre

Feladatok:

  • Szolgáltatások kifizetésével, számlafeldolgozással kapcsolatos feladatok ellátása:
    • számlák és kifizetési igények tartalmi és formai ellenőrzése, iktatása, a számlán szereplő termék/szolgáltatás elszámolhatóságának elbírálása, a számla rögzítése
    • számlaelszámoláshoz kapcsolódó megkeresések, reklamációk kezelése, rögzített számlák felülvizsgálata, hibás feldolgozás esetén a hiba javítása számlák visszaküldése
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása:
    • szolgáltatókkal való közvetlen kapcsolattartás telefonon és írásban
    • szolgáltatókkal kapcsolatos panaszok, reklamációk kezelése, dokumentálása
  • Szolgáltatói szerződések, szerződés-módosítások kezelése, feldolgozása, szolgáltatói adatbázis kezelése
  • Egészségkártya elfogadásával kapcsolatos feladatok ellátása, kapcsolattartás a terminálüzemeltető bankokkal, kártyaközponttal
  • Területhez tartozó minőségellenőrzési feladatok ellátása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • legalább 1-2 éves adminisztrációs és ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • gyors és megbízható tudás megszerzésére való törekvés
  • rendszerszemlélet, logikai összefüggések átlátása
  • napi munkát befolyásoló szabályok pontos és alapos ismerete, betartása, változások követése
  • pontos, hatékony, valamint igényes munkavégzés
  • jó problémamegoldó készség, képesség azonnali segítségnyújtásra
  • jó kommunikációs készség
  • csapatszellem, konstruktivitás
  • pozitív személyiség

Munkába állás feltétele:

  • erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Munkaidő:

  • napi 8 óra

Amit kínálunk:

  • 2019. február 28.-ig tartó határozott idejű szerződés
  • béren kívüli juttatások
  • bónuszrendszer
  • folyamatosan fejlődő, innovatív, stabil cég
  • támogató vezetői és munkatársi szemlélet
  • nyílt és őszinte kommunikáció, megbecsülés

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016