www.cvonline.hu

Számlaellenőrzési munkatárs

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 991536

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Budapesti központi irodaházunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

SZÁMLAELLENŐRZÉSI MUNKATÁRS

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

Az Ön feladata:

  • beérkező áruszámlák könyvelése
  • folyamatos kapcsolattartás a szállítókkal és a belső osztályokkal
  • adminisztratív feladatok elvégzése

Az Ön profilja:

  • felsőfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • német és/vagy angol nyelven kommunikáció képes, főleg írásban
  • szakmai háttér nem szükséges, de előnyt jelent
  • gépírási ismeret előnyt jelent
  • nagyfokú precizitás és pontosság

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatás
  • kormányrendelet szerinti munkábajárás költségének 100%-os támogatása
  • étkezési kártya (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalvány (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)

Jelentkezni lehet

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük töltse ki online pályázatunkat!

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja