www.cvonline.hu

Számlaellenőr

  • A hirdetés 1436 napja lejárt
Magyarország egyik legismertebb elektronikai cikkeket forgalmazó kiskereskedelmi áruházláncának 20. kerületi üzletébe munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • Az áruházhoz/ online áruházhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása,
  • beérkező áruszámlák szakszerű ellenőrzése, iktatása,
  • háttérszámlák kiállítása,
  • felettes által kért, egyéb kapcsolódó feladatok elvégzése.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • alapvető pénzügyi, számlázási ismeretek,
  • minimum egy éves pénzügyi adminisztrátori területen szerzett tapasztalat,
  • monotonitástűrő készség,
  • gyors tanulási készség, együttműködő személyiség,
  • precíz, pontos munkavégzés, azonnali kezdés.
Amit kínálunk:
  • hosszú távú, stabil munkahely,
  • modern munkahelyi környezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • teljes munkaidő, H-P 9:00-18:00
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 20. kerület
Kapcsolat:
Fényképes, bérigényt és a pozíció megnevezését tartalmazó önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.