www.cvonline.hu

Számlaellenőr részmunkaidőben

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 765350

Magyarország egyik legismertebb elektronikai cikkeket forgalmazó kiskereskedelmi áruházláncának 20. kerületi irodájába munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • Az áruházhoz/ online áruházhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása,
  • beérkező áruszámlák szakszerű ellenőrzése, iktatása,
  • háttérszámlák kiállítása,
  • felettes által kért, egyéb kapcsolódó feladatok elvégzése.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • alapvető pénzügyi, számlázási ismeretek,
  • minimum egy éves pénzügyi adminisztrátori területen szerzett tapasztalat,
  • monotonitástűrő készség,
  • gyors tanulási készség, együttműködő személyiség,
  • precíz, pontos munkavégzés, azonnali kezdés.
Amit kínálunk:
  • Bérezés: bruttó 90.000 ft/hó,
  • hosszú távú, stabil munkahely,
  • modern munkahelyi környezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Részmunkaidő, H-P napi 4 óra (20.ker.)
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes, bérigényt és a pozíció megnevezését tartalmazó önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Budapest, 20. kerület