www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 763330
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a nyugat-dunántúli régió járműiparának meghatározó szereplője, egy 110 éves múltra visszatekintő német cég szombathelyi leányvállalata, amely világszerte elismert, kiváló minőségű vontatott jármű-futóműveket és felfüggesztési rendszereket, valamint agrár-gépipari termékeket gyárt és értékesít, az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Számlaellenőr

Feladatok:

•    Bejövő számlák formai és adójogszabályok szerinti ellenőrzése
•    Készletezett anyagok számláinak könyvelése
•    Szolgáltatás jellegű számlák igazoltatása, az igazoltatási folyamat felügyelete
•    Számlák integrált vállalatirányítási rendszerben (QAD) történő rögzítése
•    Számlák fizetésre, irattárazásra történő előkészítése, folyószámla egyeztetések
•    Német nyelvterületről érkező számlákkal, szállítókkal kapcsolatos ügyintézés

Elvárások:

•    Minimum szakmai középfokú végzettség
•    Középszintű német és angol nyelvismeret
•    Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
•    Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
•    Megbízhatóság, rugalmasság
•    Ügyfélközpontú szemlélet

Előny:

•    2-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
•    Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés

Amit kínálunk:

•    versenyképes bérezés, juttatások
•    2 éves határozott idejű szerződés

Munkavégzés helye:

•    Szombathely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el nekünk szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Szombathely