Számlaadminisztrátor munkatárs németnyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 1208 napja lejárt

Multinacionális partnerünk budapesti szolgáltató központjába kiváló angol- és németnyelv-tudással Számlaadminisztrátormunkatársat keresünk.

 Feladatok:

  • beszállítói számlák (AP) feldolgozási folyamatainak támogatása,
  • tranzakciók pontosságának biztosítása,
  • esetlegesen felmerülő adminisztráció hibák okainak feltárása,
  • hibák korrigálása,
  • ügyfelek kérdéseinek megválaszolása a számlázással kapcsolatban,
  • felállított prioritások követése,
  • belső és külső szabályozásoknak megfelelő munkavégzés,
  • elemzések, riportok elkészítése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • monotónia-tűrés,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás,
  • kiváló, aktív németnyelv-tudás.

Előny:

  • hasonló területen (számlázás, AP/P2P/PTP) szerzett szakmai tapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.