Számlaadminisztrátor munkatárs felsőfokú angolnyelv-tudással (AP/P2P)

  • A hirdetés 636 napja lejárt

Számlaadminisztrátor munkatárs

felsőfokú angolnyelv-tudással (AP/P2P)

Multinacionális partnerünk budapesti szolgáltató központjába kiváló angolnyelv-tudással Számlaadminisztrátormunkatársat keresünk.

Feladatok:

  • szállítói számla feldolgozási folyamatok támogatása,
  • tranzakciók pontosságának biztosítása,
  • esetlegesen felmerülő adminisztráció hibák okainak feltárása,
  • hibák korrigálása,
  • ügyfelek kérdéseinek megválaszolása a számlázással kapcsolatban,
  • felállított prioritások követése,
  • belső és külső szabályozásoknak megfelelő munkavégzés,
  • elemzések, riportok elkészítése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • számvitel/pénzügy/adminisztráció területén szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • pontosság, precizitás,
  • monotónia-tűrés,
  • kiváló, aktív, felsőfokú angolnyelv-tudás (a munkavégzés angolnyelven történik.)

Előny:

  • hasonló területen (számlázás AP/P2P) szerzett szakmai tapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő