www.cvonline.hu

Számla könyvelő gyakornok részmunkaidőben

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.01.25.
Jelentkezési határidő: 2017.01.04.
Hirdetés azonosító: 1098688

Felsőfokú gazdasági tanulmányokat folyatsz és szeretnél tapasztalatot is szerezni ezen a területen?
Megbízónk egy amerikai gyógyszeripari nagyvállalat, akik tehetséges gyakornokokat keresnek pénzügyi területre.

Feladatok:

-Számlák előkészítése könyvelésre
-Beszállítói adatbázis karbantartása
-Beszállítókkal való kapcsolattartás, számla egyeztetés
-Számla kifizetések lekönyvelése
-Hó végi zárásban való részvétel

Elvárások:

-Folyamatban lévő felsőfokú gazdasági/számviteli/pénzügyi tanulmányok
-Aktív, nappali hallgatói jogviszony
-Magabiztos angol nyelvtudás, plusz bármilyen más európai nyelv ismerete előnyt jelent
-Stabil Excel tudás
-Struktúrált, analitikus gondolkodásmód
-Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

-Fiatalos csapat
-Szakmai előrelépési lehetőségek
-Rugalmas munkaidő
-Modern és könnyen megközelíthető iroda

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján