www.cvonline.hu

Számítóközpont szakértő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.17.
Jelentkezési határidő: 2016.01.22.
Hirdetés azonosító: 1005163

Dinamikusan fejlődő multinacionális energiaipari partnerünk számára keresünk Számítóközpont szakértő pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Fő feladata az OS/400 operációs rendszerek magas szintű rendelkezésre állásának biztosítása.
- Koordinálja és végrehajtja a központi szerverek, informatikai rendszermenedzsment üzemeltetési, karbantartási feladatait, továbbá szakmailag irányítja a felhasználói szoftver-rendszerek konfigurálását, a bonyolult
rendszerek egyidejű működtethetősége, a vállalat kritikus
alkalmazásait kiszolgáló szerverek folyamatos rendelkezésre állása érdekében.
- Végzi és támogatja az operációs rendszer és ahhoz közeli szoftveradaptálási, üzembe helyezési, karbantartási, verzióváltási tevékenységeket, felhasználók által jelzett operációs rendszer hibákat elemez a hibák megelőzése, elhárítása és az új verziók bevezetése érdekében.
- Szakmailag irányítja és segíti munkatársait, a feladatok hatékony és tervszerű végrehajtása érdekében.
- Megoldja, illetve a megoldást szakmailag támogatja a felhasználói bejelentések második és harmadik szintjén, a végfelhasználók magas szintű kiszolgálásáért,
hatékony munkavégzésük biztosításáért.
- Készletnyilvántartást vezet és folyamatosan aktualizál szerver hardver és szoftver eszközökről, elégséges tartalékkészletet biztosítva a mindenkori igények
gazdaságos kielégítéséért.
- Tervezi, fejleszti és koordinálja az adatmentési eljárásokat, a rendszermentések, archiválások és visszatöltések kidolgozását, a központi infrastruktúra és az üzleti
alkalmazások biztonságos üzemeltetése érdekében.
- Előkészít beruházási és vállalkozási szerződéseket, az üzleti tervezéshez adatot szolgáltat, műszaki fejlesztéseket előkészít és részt vesz a lebonyolításban, a
tevékenységek tervszerű végrehajtása céljából.
- Betartja a területére vonatkozó informatikai biztonsági előírásokat a sértetlenség, bizalmasság és magas szintű rendelkezésre állás érdekében.

Elvárások:

- Felsőfokú (egyetem) informatikai vagy műszaki végzettség
- Mérnök-informatikus szakképzettség
- Legalább 3-4 év szakirányú gyakorlat, valamint a helyi szakterületi körülmények átfogó ismerete
- Projektmenedzsment alapos ismerete
- Magas fokú operációs rendszer (OS/400 szerver), rendszermenedzsment, hálózat, alkalmazási szoftvertelepítés és rendszerkapcsolat ismerete
- Közép szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Kiemelt juttatási csomag
- Szakmai fejlődés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján