www.cvonline.hu

Számítógépes rendszer validálási szakértő

  • A hirdetés 300 napja lejárt

Teva Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephely

 Alapanyaggyártó Igazgatóság

Mérnökség, Műszaki- és Energiaszolgáltatás

munkatársat keres

Feladatok:

  • A számítógépes rendszerek validált állapotának létrehozása, ill. a validált állapot fenntartása a rendszer teljes életciklusa során

  • A validálási tevékenység során a gyógyszeriparban releváns összes szabályozásnak való megfelelőség biztosítása: GxP, GAMP5, FDA 21 CFR Part 11, FDA/MHRA Data Integrity, EU GMP Annex 11

  • Az új (termelési/monitorozó/kalibrálási) rendszerek informatikai követelményeinek definiálása

  • A számítógépes rendszerekkel kapcsolatos kockázatelemzések készítése

  • Teszt protokollok írása (IQ, OQ, PQ)

  • Teszt protokollok végrehajtása

  • Validációs terv készítése

  • Ipari informatika hálózat kvalifikálása

  • Ipari informatikai hálózat rendszertervének kezelése UP-TO-DATE-en tartása

  • Ipari informatikai hálózat IT biztonsági megfelelőségének biztosítása

  • A számítógépes folyamatirányító rendszerek informatikai jellegű változásainak menedzselése, dokumentálása

  • A rendszerekkel kapcsolatos hozzáférési jogok adminisztrálása

  • A rendszerekhez kapcsolódó informatikai probléma- és incidenskezelés

  • A rendszerek, ill. adataik periodikus felülvizsgálatának végrehajtása

  • A külső és belső minőségügyi auditokon való részvétel, a rendszerek megfelelőségének prezentálása

  • Helyi és Global IT szervezettel való együttműködés

Elvárásaink:

  • Felsőfokú informatikai és/vagy automatizálási és/vagy minőségügyi mérnöki képzettség

  • Minőségügyi szemléletmód

  • A gyógyszeripari informatikai rendszerekre vonatkozó nemzetközi minőségügyi szabályozások ismerete vagy azok megismerésére való affinitás

  • MS Office irodai alkalmazások ismerete

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Kimagasló folyamat és rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás

  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság

  • Kezdeményezőkészség, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Gyógyszer- vagy élelmiszeripari IT validációs tevékenységben való gyakorlat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

  • Folyamatirányító rendszerismeret (DCS, SCADA)

  • Informatikai hálózati technológiák ismerete

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, ill. bizonyítvány-másolatokkal 2016.07.15-ig várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Elvárt nyelvtudás Angol