www.cvonline.hu

SZÁMÍTÓGÉPES GRAFIKUS

  • A hirdetés 873 napja lejárt

A Modell & Hobby Kft, a távirányítású modellek, makettek, és játékok forgalmazásában évek óta a Magyarországi piac egyik vezető szereplője.

Cégünk, a játékok forgalmazásával foglalkozó területének, dinamikusan fejlődő csapatába keres,

SZÁMÍTÓGÉPES GRAFIKUST,

aki a mindennapjainkban tudja segíteni a Cégünk fejlődését munkájával, kreativitásával.

Ha kreatív vagy és jó vagy a számítógépes grafikai tervezésbe, szeretsz dolgozni, jó csapatban, jó fizetésért, NÁLUNK A HELYED!

Feladatok:

  • Számítógépes grafikai tervezés, kivitelezés.
  • Kiadványok számítógépes szerkesztése.
  • Cégarculat tervezés.
  • Weblap és webáruház naprakész információinak kezelése feltöltése.
  • Weblap és webáruház karbantartása, módosítása az igényeknek megfelelően.
  • Napi kapcsolattartás a marketing asszisztensi kollégákkal, munkájuk elősegítése, grafikus, tervezői oldalról. (Marketing grafikák)

Elvárások:

  • Grafikai portfólió az eddig elvégzett munkákból, kérjük csatolni az önéletrajz mellé.
                 -pixelgrafika
                 -vektorgrafika
                 -animáció 3D
                 -webgrafika (Photoshop, Illustrator, Corel, egyéb alkalmazások, stb.)
  • Szakmai irányú, számítástechnikai végzettség.
  • Középiskolai végzettség.
  • Alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Kreatív gondolkodás, tervezés.
  • Nagyfokú precizitás, alaposság.
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban.
  • Jó koordinációs készség.
  • Önálló munkavégzés, felelősségtudat, csapatszellem.
  • Egyéb számítástechnikai programok ismerete.. (Word, Excel, MS Outlook)

Amit nyújtani tudunk:

  • Fiatal dinamikus csapat.
  • Versenyképes fizetés.
  • Kultúrált munkakörülmények.

Fényképpel ellátott, önéletrajzokat várunk, a hozzájuk csatolt portfolióval!

Munkavégzés helye: Budapest III. ker

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő