www.cvonline.hu

Számítógépes adminisztrátor

Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 1114136

Folyamatosan bővülő, fiatal csapatunkba keresünk német nyelvismerettel rendelkező munkatársakat teljes munkaidőben és hosszú távra. Kezdő munkavállalókat is várunk!
Feladatok:

  • Műszaki területen történő adat-gyűjtés az interneten
  • Adatbázis-készítés, karbantartás és folyamatos frissítés
  • Adatok kezelése és feldolgozása

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Magas szintű német nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, internet)
  • Jó fogalmazási- és logikai képesség
  • Monotónia-tűrés, terhelhetőség
  • Precíz, pontos és gyors munkavégzés, nagyfokú önállóság
  • Felelősségteljes gondolkodás és megbízhatóság

Juttatások:
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fix jövedelem, utazási hozzájárulás
  • Dinamikus csapat és kellemes, fiatalos környezet

Előnyök:
  • Műszaki érzék
  • További nyelv ismerete (cseh, szlovák, román, szerb, horvát, bolgár)
  • Saját gépjármű

Nyelv:
  • Német

  • A fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Zengővárkony