www.cvonline.hu

Számítástechnikai Szaktanácsadó / IT Helpdesk Agent

  • A hirdetés 462 napja lejárt

A

NANOTRADE Kft.

munkatársat keres az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok:

  • Értékesítés számítástechnikai-navigációs szaküzletben
  • Ügyfelek kiszolgálása, megrendelések kezelése, felmerülő problémák megoldása
  • Webshop adminisztráció, adatlapok feltöltése
  • Árajánlat összeállítása
  • Hálózati, felhasználói programok installálása, üzemeltetése, konfigurálása, hibaelhárítás
  • Hálózati nyomtatók, faxok, szkennerek telepítése, beállítása különböző operációs rendszerek esetén
  • Helyszínen vagy távoli eléréssel elvégezni a hardver és szoftver módosításokat, frissítések installálását
  • Adatbázis kezelés ismerete
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, beszállítókkal
  • Raktárkészlet kezelése, bevételezés

Elvárások:

  • Legalább 2 éves munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • IT eszközök, rendszerek, platformok ismerete
  • Ügyfél-orientált gondolkodásmód
  • Erős műszaki beállítottság/érdeklődés (GPS, mobil, projektor stb.)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Megbízható, precíz, önálló és pontos munkavégzés
  • Segítőkészség, pozitív attitűd a feladatok iránt
  • Jól rendszerez, rendet tart maga körül, igényes a munkakörnyezetére
  • Szervezetten és nagy igényességgel végzi munkáját
  • Figyelmét meg tudja osztani a sokféle feladata között
  • Angol nyelvtudás
  • B kat. jogosítvány (kizárólag vezetési gyakorlattal)

Előny:

  • Szervizes gyakorlat
  • Linux rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Folyamatos fejlődés
  • Kulturált munkakörnyezet
  • fix havi jövedelem
  • Telefon flotta
  • További információ az állásinterjú keretein belül

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével, kérjük, a lenti e-mail címre küldje.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő