www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk

Számítástechnikai rendszerüzemeltető mérnök

munkakör betöltésére

ELVÁRÁSOK

  • Microsoft Windows 2012 rendszerkörnyezet és Active Directory gyakorlati ismerete
  • SQL 2012 szerver üzemeltetési tapasztalat
  • Windows kliens számítógépek központi menedzsmentje, üzemeltetése
  • VMWare virtualizációs technológia ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3+ év tapasztalat

FELADATOK

  • Vállalati/termelési informatikai infrastruktúra üzemeltetése
  • Szerver, kliens számítógépes rendszerek telepítése, fejlesztése
  • Részvétel rendszerfejlesztési projekt feladatokban

ELŐNY

  • Villamosmérnöki végzettség
  • MS SQL SSRS riportok készítésesben szerzett tapasztalat
  • BackupExec 2014 mentési rendszer ismerete
  • SCADA rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Informatikai rendszerek önellenőrzésében (audit) szerzett tapasztalat
  • Cisco lokális hálózati technológiák ismerete

KOMPETENCIÁK

  • Jó kommunikációs képesség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Eredményorientált
  • Problémamegoldó, proaktív
  • Figyel a részletekre és vizsgálódó természetű
  • Stressztűrő
  • Képes multikulturális csapatban dolgozni

A munkavégzés helye Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa karrieroldal