www.cvonline.hu

Számítástechnikai munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 918956

Szépségipari termékeket forgalmazó multinacionális partnercégünkhöz keresünk munkatársat Számítástechnikai munkatárs pozícióba.

Feladatok:
  • Logisztikai Elosztó Központ megrendeléseinek elindítása,
  • számlák helyességének ellenőrzése,
  • számlák régiónkénti elosztásának ellenőrzése,
  • adminisztrációs feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • kiemelkedő Excel tudás,
  • alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • monotónia tűrés,
  • precizitás,
  • önálló munkavégzésre is alkalmas, egyben csapatjátékos alkat.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • hosszú távú munkavégzés.
Munkavégzés helye:
  • Üllő
Egyéb:
  • Folyamatos, 2 műszakos, 12 órás, rugalmas munkavégzés.
Kapcsolat:
Referencia kód: OMI-004

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Üllő