Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Számítástechnikai eszközök tesztelése

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.10.20.
Hirdetés azonosító: 1529196
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • Számítástechnikai eszközök tesztelése, vizsgálata
  • Tesztelési eredmények dokumentálása
  • Adminisztráció, adatrögzítés

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony

Munkaidő: Rugalmas időbeosztás, hétfőtől péntekig 8.00-16.30 közötti időszakban.

Amit kínálunk

  • Folyamatos munkavégzési lehetőség
  • Rugalmas munkarend
  • Bruttó 794 Ft/óra díjazás, 200 óra teljesítése esetén bruttó 825 Ft/óra

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

 Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Békés
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2018.06.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre