www.cvonline.hu

Számítási mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.11.12.
Hirdetés azonosító: 966430

Multinacionális járműipari területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk számítási mérnököt.

Feladatok:

- Műszaki mechanikai számítások és analízisek önálló elkészítése (szerkezeti mechanika, végeselemek módszere, üzemi szilárdság)
- Műszaki számítások dokumentálása angol nyelven, az eredmények prezentációja
- Együttműködés a többi telephellyel: számítási feladatok átvétele, kapcsolattartás
- A számítási modellek és módszerek fejlesztése, eredmények kísérletekkel történő összehasonlítása

Elvárások:

- Okleveles műszaki/gépészmérnöki végzettség
- 10 éves munkatapasztalat
- A végeselem módszer és az üzemi szilárdsági számítások magas szintű ismerete
- Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
- Végeselemes szoftverek alapos ismerete: ANSYS, HyperWorks

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Lendületes, dinamikus, fiatalos csapat
- Fejlődési lehetőség
- Multinacionális környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a