www.cvonline.hu

Számadó- és jegypénztáros

  • A hirdetés 340 napja lejárt

MÁV-START Zrt.

Helység: Érd, Székesfehérvár, Bicske alsó, Tatabánya, Alsógalla, Győr, Hegyeshalom, Mosonmagyaróvár

Foglalkoztatás formája
határozatlan

Munkaidő
teljes

Vállalat

A MÁV-START Zrt. vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • személyszállítási szolgáltatásokat értékesít; megállapítja a menetdíjakat, élőállat- és kerékpárviteldíjakat
  • leszámolást és elszámolást készít az elért bevételekről és a teljesített kifizetésekről
  • intézkedik a napi készpénzbevétel beszállítására, a szerződésben foglalt pénzszállító cég útján
  • élőszavas és meghatározott helyeken telefonos utastájékoztatást nyújt a menetrendről és díjszabásról az ügyfelek igényeinek minél teljeskörűbb kiszolgálása érdekében
  • hó végén elkészíti a belföldi helyi- és közvetlen forgalmú elszámolások személyforgalmi összevonását, a főszámadást, ellenőrzi és összeállítja a személypénztárak számadási anyagait

A munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi bizonyítvány
  • orvosi alkalmasság
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

2016.07.31.

Bővebb felvilágosítást ad

Béresné Juhász Anita
1/511-1738

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő