www.cvonline.hu

Szállodavezető

  • A hirdetés 198 napja lejárt

Weldomont 2000 Kft.

Szállodavezetőt

keres

Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén

Munkaidő: Teljes munkaidő

Kategória:

  • Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás

Munkavégzés helye: Erdőbénye

Elvárt nyelvtudás:

  • Angol
  • Német

Munkakör, feladatok, elvárások:

Tokaj-Hegyalján három csillagos 70 ágyas hotel szállodavezetőt keres.

Főbb feladatok:

szálloda, étterem és konferenciaterem vezetése személyzet irányítása, munkájuk ellenőrzése értékesítés megszervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • marketing tevékenységben való jártasság
  • hasonló területen szerzett minimum 5 éves szakmai gyakorlat minimum középfokú német és/vagy angol nyelvtudás agilitás jó szervezőkészség

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • kiemelt jövedelem
  • azonnali munkakezdés
  • szállás, teljes ellátás

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek Erdőbénye
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német