www.cvonline.hu

Szállodavezető helyettes

  • A hirdetés 343 napja lejárt

munkakör betöltésére keresünk jó munkabírású munkavállalót hosszú távra, aki a további két munkakör közül az egyiket legalább el tudja látni: FOM Front Office Manager / Értékesítési vezető

Tudnivalók a munkáról:
Mint Szállodavezető helyettes aktívan részt vesz a dolgozók ellenőrzésében, a minőségbiztosítás jegyében. Napi szinten tartja a kapcsolatot minden részleg vezetőjével. Motiválja a munkatársakat, garantálja a rendezvények zavartalan lebonyolítását a kollégái bevonásával.
Ellátja az értékesítési vezető, és vagy a Front Office Manager munkakörét, amely során az ellenőrzése alá kerülnek a szállásfoglalások visszaigazolásai, ajánlatok készítése, számlaegyeztetés és készítés. Beosztásokat készít a megadott részlegeken, segít a munkavállalók kiválasztásában, betanításában, diákok képzésében. Megszervezi a recepciósok munkáját és a recepció zavartalan, hatékony működését. Vendégközpontú szemlélettel, üzemeltetői gondolkodásmódjával látja el a napi feladatait. Gyorsan tud jó döntéseket hozni, és kiváló problémamegoldó készséggel rendelkezik. Gondoskodik a szálloda töltöttségének emelkedéséről, marketing eszközök használatával, helyettesíti a szállodavezetőt távollétében.

Feltétel:

  • Önálló munkavégzés, rutin, kreativitás, megszerzett gyakorlat ezen a területen.
  • Magabiztos, kiváló értékesítési és tárgyalási technikával rendelkező, vendégközpontú, terhelhető egyéniség.
  • Angol, és vagy német nyelvismeret tárgyalóképes szinten
  • Jogosítvány, saját gépkocsi

Előny:

  • Felsőfokú végzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat, gyakorlat
  • Saját kapcsolati rendszer

Fényképes önéletrajzokat a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német