www.cvonline.hu

Szállodaigazgató helyettes

  • A hirdetés 478 napja lejárt

Erzsébet Üzemeltető Kft.

Budapesti székhellyel rendelkező, országos lefedettségű magyar tulajdonú szállodalánc üzemeltetője,

Vendéglátás vezető -

Szállodaigazgató helyettest

  keres Siófokra, az Erzsébet Szállodába

Feladatok:

  • a vendéglátással kapcsolatos feladatok irányítása, különös tekintettel az étkeztetésre, a konyha, a bár és étterem működésére, kontrollingra és anyaggazdálkodásra
  • szakmai támogatás nyújtása az üzemeltetési vezető számára a vendéglátás területet érintő műszaki, karbantartási feladatok megvalósítása során
  • rendezvények szakmai lebonyolítása
  • az étlapok, a svédasztalos kínálat, az étel és ital menüsor összeállítása, azok sikerességének figyelemmel kísérése
  • az áru felhasználás és a leltár ellenőrzése
  • heti, havi és ad-hoc riportok készítése
  • a szállodaigazgató távollétében helyettesítési feladatok ellátása

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű IT ismeretek
  • minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • minimum 1 év vezetői tapasztalat
  • kiváló probléma megoldás, terhelhetőség, precizitás, megbízhatóság, rugalmasság
  • jó kommunikációs és empátia készség

Előny:

  • külföldi munkatapasztalat
  • idegen nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős állás
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • rugalmas munkavégzés
  • cafetéria rendszer keretében biztosított béren kívüli juttatás
  • útiköltség térítés
  • szálláslehetőség
  • hosszú távú karrier lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Siófok, Erzsébet Szálloda Siófok

Fényképes önéletrajzzal, tárgy mezőben pozíció névvel az alábbi email-címen.

Helyek Somogy
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő