www.cvonline.hu

Szállodai szobalány

  • A hirdetés 888 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

(BUD192)

Feladatok:

  • Szobák szakszerű, előírásoknak megfelelő kitakarítása, rendbetétele
  • Ágyneműk lehúzása (textilcsere), portalanítás, pórszívózás
  • Illemhelyiségek és fürdőszobák fertőtlenítése, fogyó termékek feltöltése
  • Vezető egyéb utasításainak elvégzése

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség, előny a középfokú iskolai végzettség
  • Takarítási területen, hasonló munkákban szerzett tapasztalat
  • Precizitás, a környezetre való nagy odafigyelés
  • Kedves, udvarias viselkedés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Nívós, rendkívül elegáns helyen való hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Munkanapokon ingyenes étkezés biztosított!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő