www.cvonline.hu

Szállodai személyzeti munkatárs

  • A hirdetés 281 napja lejárt

Szállodai személyzet, Paphos, Ciprus (párok elhelyezése is). Azonnali belépés, diákoknak is megfelelő ajánlat.

Munkahelyi információk

A munkavégzés helye: Paphos, Constantinou Bros Athena Royal Beach Hotel, Ciprus
A felkínált havi jövedelem (bruttó): 550-700 Euro/hó netto, (szállás+étkezés INGYEN)
A munkába lépés időpontja: Azonnal
Munkaidő: teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Szállodai személyzetet (nők/férfiak/párok) keresünk a Constantinou Bros Athena Royal Beach Hotel luxus szálloda hállózatába a következő pozíciókra: pincér, szakács, szobalány.

Pincér (munkakör):

  • Asztalterítés (tányérok, evőeszkozök, poharak)
  • Asztalfoglalás
  • Rendelések felvétele
  • Ételek és italok felszolgálása

Szobalány (munkakör):

  • Felelőség a szobák, és a szálloda folyamatos tisztántartásáért
  • A megbeszélt takarítói munkák elvégzése (porszívózás, portörlés, ágynemű lehúzása, ablaktisztítás, toalett tisztántartása)
  • Ágyneműk, törölközők kiadása a mosodába

Szakács (munkakör):

  • Az ételek elkészítése (főételek, levesek, saláták, dressingek)
  • Felelőség az elkészített ételekért
  • Az ételek elkészítésénél az egyedi eljárások betartása.
  • Az elkészített ételek minősegi ellenőrzése

Munkaidő:
Heti 6 nap, napi 8 óra (1 nap szabad a héten)

További juttatások

  • diákok szamára is megfelelő munkalehetőség
  • kellemes környezet, barátságos légkör
  • szállás és étkezés INGYEN
  • ingyenes reptéri transzfer
  • az első fizetés 15 nap után
  • az egészségügyi és társadalombiztosítást a munkaadó fizeti

Megbízó
Hotelek, panziók, szálláshelyek és hasonlók

A szálloda Kato Pophos-on található, csak 4 km a város közpöntjától. 3 kinti bazén, teniszpálya és 2 jaccuzzi is található.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségi nélkül

Beszélt nyelvek
Angol nyelv - középfok

Elvárt szakmai tapasztalat

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára
Igen

Hirdető cég
A cég rövid jellemzése

Universal Consulting is a Slovak recruitment agency arranging qualified and unqualified labour force for foreign agencies and employers mainly in the EU. Majority of our applicants find work positions in the United Kingdom, Ireland, Netherlands, Denmark, Sweden, Norway, Spain, Greece, Cyprus, Austria, and Germany. Together with our partners, we arrange many work positions for hotels, restaurants, bars, fast foods, amusement parks, construction and repair companies, food and production divisions, transporting companies, fitness clubs, sport and dance clubs, farms, nursing homes, clinics, and hospitals.
Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság. (8889/2005-OSS )

A cég fő működési területe
Munkaerő tanácsadás, munkaerőközvetítés

Az alkalmazottak száma
10-19 alkalmazott
Információk a kiválasztási folyamatról

Küldje el kérem életrajzát az alábbi email címre.

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja
2016.05.26. (még 6 nap van hátra)

A cég címe
Universal Consulting s.r.o.
Alžbetínske námestie 328
929 01 Dunajská Streda
Szlovákia

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Kapcsolat
Kapcsolattartó személy: Polozsányiová Zuzana, BSBA

Helyek Külföld
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő