www.cvonline.hu

Szállodai recepciós

  • A hirdetés 585 napja lejárt

Budapesti 4*-os szálloda munkatársat keres

szállodai recepciós

munkakörbe, váltott műszakban.

Elvárásaink:

  • minimum angol és még egy idegen nyelv középfokú ismerete
  • szakirányú végzettség
  • Hostware rendszer ismerete
  • önálló, precíz, megbízható munkavégzés nappali- és éjszakai műszakban egyaránt
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • kellemes környezet
  • teljesítményarányos bérezés
  • 2 műszakos munkarend.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fényképpel ellátott önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol