www.cvonline.hu

Szállodai recepciós

  • A hirdetés 1017 napja lejárt

Siófoki szálloda keres szállodai recepcióst.

Munkakör betöltésének feltétele:

- szakirányú végzettség (idegenforgalmi)
- minimum 2 éves szállodai szakmai tapasztalat
- legalább 2 nyelv középfokú ismerete (angol, német)

Feladatok:

- vendégek érkeztetése, regisztrálása
- szállodai foglalások nyomon követése
- vendég panaszok gyors, hatékony kezelése
- vendégszámlák figyelése, fogyasztások szobára terhelése

Amit kínálunk:

- határozatlan idejű munkaszerződés
- szállás és étkezés biztosítása
- napi 8 órás munkavégzés (3 műszak)

Helyek Siófok
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német, Magyar