www.cvonline.hu

Szállodai recepciós

  • A hirdetés 1250 napja lejárt

Háromcsillagos hotelbe keresünk recepciós kollégát, az M1 autópálya mellé, Biatorbágy és Páty között.

Elvárások:

  • min. 3 éves szakmai tapasztalat,
  • számítógép ismeretek,
  • angol (német) társalgási szint,
  • min. középfokú szakirányú végzettség,
  • megbízhatóság, precizitás,
  • saját gépjármű.
Feladatok:
  • Érkezések, utazások levezényelése, fizetések intézése és számlák kiállítása, foglalások visszaigazolása és rögzítése
  • Vendégek informálása, programok értékesítése
  • Telefonok fogadása, kezelése
  • Zárások pénztárban, szállodai szoftverben,
  • Listák, statisztikák készítése, vezetése
  • Recepciós pult, asztalok, lobby felügyelete és rendben tartása
  • Napi levelezések kezelése, foglalások visszaigazolása és rögzítése
  • Báros feladatok ellátása

Pályázatát az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol