www.cvonline.hu
Szállodai recepciós
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.04.29.
Jelentkezési határidő: 2014.04.30.
Hirdetés azonosító: 768079
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi megbízónk számára keresünk azonnali munkábaállással talpraesett, jó kommunikációs készséggel rendelkező, németül folyékonyan beszélő recepciós munkatársakat napi 4-6 órás (a cég által meghatározott) munkavégzésre pár hónapos időszakra.

Feladatok:
- telefonközpont kezelése;
- vendégek fogadása, kiszolgálása;
- pénztárkezelés;
- kisebb adminisztrációs és szervezési feladatok ellátása;

Követelmények
- legalább középfokú végzettség (érettségi);
- folyékony német nyelvtudás és középfokú angol nyelvtudás elengedhetetlen;
- olasz nyelvtudás előny
- hasonló területen szerzett tapasztalat;