www.cvonline.hu

SZÁLLODAI RECEPCIÓS

  • A hirdetés 252 napja lejárt

Az Aquaword Resort Budapest Hotel és Élményfürdő munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Fő feladatok:

  • Vendégek fogadása
  • Check-in, check-out lebonyolítása, vendégszámlák vezetése, fizettetés
  • Szobák beosztása, bekészítések megrendelése
  • Londiner munkájának irányítása

Pozícióval kapcsolatos elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Minimum egy éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Hajlandóság több műszakos munkavégzésre

Előnyt jelent:

  • Hostware szállodai szoftver ismerete
  • Német vagy más idegen nyelv ismerete

Jelentkezését az akábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol