www.cvonline.hu

SZÁLLODAI RECEPCIÓS

  • A hirdetés 531 napja lejárt

Budapest belvárosában, kedvelt, magas telítettséggel üzemelő három csillagos hotelbe keressük azonnali kezdéssel fiatal, dinamikus, kihívásokra éhes új kollégánkat.

Munka jellege: 12 órás váltott (vagy csak éjszakai) műszak

Feladatok:

  • vendégek érkeztetése, utaztatása és az ezekkel kapcsolatos teendők (informálás, fizettetés, számlázás, szobabeosztás készítése)
  • online, telefonos, vagy személyesen beérkezett foglalások kezelése, regisztrálása a szállodai rendszerben (Hostware)
  • napi zárással kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
  • kapcsolattartás a központi értékesítési és gazdasági osztály munkatársaival
  • időszakos és ad-hoc jelentések elkészítése a vezetés számára

Elvárások:

  • szállodaipar, vendéglátás iránti érdeklődés
  • angol nyelv mellett legalább egy európai nyelv aktív használata
  • hasonló területen szerzett tapasztalat, valamint a Hostware szállodai szoftver ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • változatos, kihívó feladatok, gyorsan pörgő munkanapok
  • fiatalos, dinamikus csapat

Várjuk mindazokat, akik szeretik az összetett, önálló, felelősségteljes munkát és szívesen látják a hozzánk látogató vendégeket.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol