www.cvonline.hu

Szállodai recepciós- Németország

  • A hirdetés 220 napja lejárt

Szállodai recepcióst keresünk azonnali kezdéssel Németország legszebb részén, egy, a Schwarzwaldban található, 5 csillagos hotelbe.

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése, informálása, utaztatása
  • Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
  • Kapcsolattartás a szálloda más területeivel (HK, Étterem)
  • Foglalások rögzítése, ellenőrzése, szobák beosztása
  • E-mailek kezelése
  • Telefonhívások kezelése
  • Vendégek folyamatos udvarias, szakszerű kiszolgálása

Amit kínálunk:

  • Szállás, étkezés
  • Korrekt fizetés
  • Hosszú távú külföldi munkalehetőség

Elvárások:

  • Társalgási szintű német nyelvtudás és kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Szállodai recepción szerzett, legalább egy éves tapasztalat
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kedves, mosolygós személyiség
  • Határozott fellépés, vendég centrikus, udvarias magatartás
  • Ápolt és igényes megjelenés