www.cvonline.hu

Szállodai munka Angliában

  • A hirdetés 505 napja lejárt
Vendéglátásban dolgozni vágyók figyelem!

Leggyakoribb induló pozíció a "General Assistant", azaz szállodai mindenes. Emellett FELSZOLGÁLÓ, PINCÉRNŐ, BÁRPULTOS, KONYHAI ALKALMAZOTTI, SZOBALÁNY ÉS RECEPCIÓS POZÍCIÓK is vannak!

Elvárások:
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás – esetenként erős alap szintű angollal is el tudunk helyezni, mint konyhai kisegítő, vagy szobalány.
  • Vendéglátás területén szerzett minimális tapasztalat (pl.: akár 1-2 hónap büfében is) – de esetenként tapasztalat nélkül is el tudunk helyezni, mint szobalány, vagy konyhai kisegítő.
  • 18-35 közötti életkor

    Fizetés: 21 éves életkor felett bruttó 6,70 GBP/óra, 25 éves kortól 7.20 GBP/óra
    Tapasztalataink alapján a vidéki hotelekben dolgozó Ügyfeleink átlagosan több mint 250.000 Forintnak megfelelő Fontot tudnak félre tenni havonta, mivel a megélhetési lehetőségek rendkívül kedvezőek.

    Javasolt indulótőke:
    Összesen 300.000 Ft – ami fedezi a kiutazás költségeit, és az egyéb, felmerülő költségeket az első fizetésedig.

    A jobb alsó sarokban található JELENTKEZEM gombra kattintva, angol nyelvű fényképes önéletrajzfeltöltésével

Irodáink:
Pécs: 06-30-958-9552
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...