www.cvonline.hu

Szállodai koordinátor

  • A hirdetés 788 napja lejárt

Pályakezdő pozíció! Friss felsőfokú idegenforgalmi végzettséggel rendelkező vagy idegenforgalmi szakon főiskolai hallgatók részére.

Főbb feladatok:
- Számlák előkészítése a könyvelés felé
- Elektronikus számlák készítése, és ezek feltöltése online foglalási rendszerekbe
- Hitelkártya tranzakciók nyomon követése, ellenőrzése, és adminisztrációja
- Szobafoglalások rögzítése
- Adatrögzítés
- Egyéb irodai feladatok

Elvárásaink:
- Felsőfokú idegenforgalmi végzettség (vagy idegenforgalmi tanulmányokat folytat)
- Hostware program ismerete előnyt jelent, de nem követelmény
- Angol nyelvtudás ismerete

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar, Angol