www.cvonline.hu

SZÁLLODAI ÉTTEREM – ÜZLETVEZETŐ (6499)

  • A hirdetés 861 napja lejárt

A Pannon- Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég megbízó partnere  számára keresünk kollégát, az alábbi munkakörbe:
Szállodai étterem – üzletvezető

Feladatok:
•A szállodai étterem üzemeltetésével járó vezetői feladatok (a’la carte étkeztetés, rendezvények, szállodai reggeliztetés, büféztetés)
•A szállodához tartozó wellness részlegben működő büfé üzemeltetése
•Szezonálisan egy kalandparkhoz tartozó büfé üzemeltetése
•A dolgozók munkájának összehangolása, személyzeti létszám optimális tervezése
•Az étterem működtetésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
•Szállodai ügyeletes vezető feladatainak ellátása

Elvárások:
•Szakirányú felsőfokú végzettség
•Minimum 5 éves éttermi vezetői gyakorlat
•Ambiciózus személyiség, vezetői attitűd
•Vevőorientált látásmód
•Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
•Analitikus szemlélet

Munkavégzés helye: Bánk

Munkarend: Kötetlen

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Szállodai étterem üzletvezető”

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-10-48

Helyek Nógrád
Kategória -