www.cvonline.hu

Szállodai értékesítési asszisztens

  • A hirdetés 590 napja lejárt

pozíció

14. kerület Örs Vezér teréhez közeli, három csillagos hotel értékesítési asszisztenst keres.

Elvárás az angol nyelv középfokú ismerete, valamint hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Előnyt jelent a flexys szállodai szoftver ismerete.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal az alábbi email címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr